2 Ocak 2013 Çarşamba

CEMAL SÜREYA ANMASI

Cemal Süreya Kültür Sanat Derneği, 9 Ocak 2013′te tüm şiirseverleri, Caddebostan Kültür Merkezi’ndeki Cemal Süreya Anması’na davet ediyor.
Türk şiirinin kanatlarından birini kaybettiği 9 Ocak’ı içeren haftada, Türkiye’nin dört bir yanında Cemal Süreya‘yı benimseyen, anmaya katılmak isteyen, fakat İstanbul’da olmadığından katılamayanlar için Cemal Süreya Kültür Sanat Derneği Gençlik Yönetimi bir program hazırlıyor.

Etkinlikler için herkese çağrı yapıyorlar: “Bulunduğunuz şehirde 7-13 Ocak 2013 tarihleri arasındaki etkinlikleri bize bildirirseniz programımıza ekleyip duyuracağız. Eğer herhangi bir etkinlik duymadıysanız, ama bir etkinlik yapmak istiyorsanız, koordinasyon kurabileceğiniz kişilere sizi yönlendirebiliriz ya da organize ettiğiniz etkinliği duyurabiliriz."Derneğin 9 Ocak etkinliği: 

Yer: Caddebostan Kültür Merkezi / Büyük Salon
Etkinlik Saati: 20:00


Sunuculuğunu Celile Toyon Uysal’ın yaptığı, 
Uğurtan Atakan’ın yönettiği etkinlikte açılış konuşmasını 
Dernek Başkanı Aslı Durak yapacak, Ödül Töreni ardından, Tiyatro Gerçek (Hakan Gerçek- Tilbe Salim) “Üstü Kalsın” gösterisiyle izleyiciyi Cemal Süreya ile bir kez daha buluşturacaktır .https://www.facebook.com/events/378414538917318/

İletişim: csureyagenclikyonetimi@gmail.comHiç yorum yok: