3 Şubat 2012 Cuma

EKLE DESTEKLE: İYİ OL!

1 milyon "iyi" internet kullanıcısı aranıyor!


Yukarıdaki sloganla ortaya çıkan bu sosyal sorumluluk projesinin adı: EKLE DESTEKLE.


Ekle Destekle, sivil toplum kuruluşları ve sosyal projelere ihtiyaç duyulan sürdürülebilir maddi kaynağı sağlamak amacı taşıyan, bunu yaparken de markalar ile hedef kitlesini buluşturarak birden fazla fayda sağlayan bir uygulama. Bunun için kullanıcıların her hangi bir ek gayrete girmeleri de gerekmiyor.


Yapılması gereken tek şey, http://www.ekledestekle.com adresinden ilgili programı bilgisayara yüklemek ve sonrasında internette her zaman ne yapılıyorsa ona devam etmek.


Böylece kullanıcılar; internette kaldıkları süre boyunca destek vermek istedikleri sosyal projeye hiç para vermeden, sadece internette gezinerek maddi kaynak sağlamış oluyorlar.


Ekle Destekle sitesinde; söz konusu uygulamanın indirilirken, kullanılırken ve kullanıldıktan sonra herhangi bir güvenlik sorunuyla karşılaşılmayacağı,  destek verilen sosyal projelere aktarılan maddi kaynakların nasıl kullanıldığının da bağımsız kuruluşlar tarafından denetleneceği ve kullanıcılar ile paylaşılacağı da belirtiliyor.


“Adayların ekranlarından 1 satır verecek kadar iyi olmaları yeterlidir” notuyla kullanıcıdan beklentisini bildiren uygulama ilginizi çektiyse ya da "ben de iyi olayım" diyorsanız; desteklenen projeleri görmek ve gerekli programı bilgisayara indirmek için  http://www.ekledestekle.com adresini ziyaret etmeniz yeterli.


Tanıtım filmi:

Hiç yorum yok: