4 Ekim 2011 Salı

DANSIN YAŞI YOK!
ÖZEL OKYANUS VE GÜLÜM PEKCAN BALE -DANS OKULU 2011-2012 sezonunu açtı.
Haziran sonunda yapılan gösterilerin ardından yeni sezon klâsik bale, modern dans, jazz dans, eşli danslar, oryantal, düğün dansı, pilates, konservatuar sınavlarına hazırlık dersleri ile başladı.
“Bale ve dans eğitimi ile çocuklarda sağlıklı bir vücut gelişimi, yetişkinlerde ise vücut sağlığının korunmasının mümkün olduğunu ayrıca herkesin günümüzün ağır yaşam ritminde farklı bir alanda hem sosyalleşebileceğini ve hem de eğlenebileceğini,”  belirten Gülüm PEKCAN “yaş gözetmeden herkesi dans etmeye” davet ediyor.
Dans okulunda 3.5 yaşından 65 yaşına kadar bir çok üye ile dansın pozitif yaşama etkisini keşfettiklerini anlatan PEKCAN: "Bale sınıfına yetişkinlerin de ilgisi yoğun, geçmişte belli sebepler yüzünden dans edemeyenlerin artık bu isteklerini gerçekleştirebildiklerini görmek heyecan verici. Artık DANSIN YAŞI YOK.” Diyor.
Bu sezon profesyonel anlamda sınavlara hazırlanmak veya becerilerinizi geliştirmek amacındaysanız ya da kendiniz veya çocuklarınız için farklı bir uğraşı edinmek istiyorsanız veya "düğünümde vals ya da tango yapsam ne güzel olur" diye düşünüyorsanız ya da pilatesle form tutmak niyetindeyseniz, alternatifleriniz arasına Okyanus ve Gülüm Pekcan Dans Okulunu da alabilirsiniz.

İlgilenenler için iletişim bilgileri:
Özel Okyanus ve Gülüm Pekcan Bale-Dans Okulu
Güniz Sok. 44/4 Kavaklıdere / Ankara
Tel: (0312) 466 60 30-31

Hiç yorum yok: