2 Şubat 2011 Çarşamba

GALATASARAY TARAFTARI KIZAR MI, GÜLER Mİ?TTNET ARENA, hep gündemde.

Galatasaraylıların özlemle bekledikleri, modern ve çağdaş bir stad rüyası olarak konuşulmaya başladı önce. İhalesi yapıldı, yapılmadı derken, en nihayetinde ilk kazma vuruldu ve gerçekten de rekor sayılabilecek bir sürede yapımı tamamlandı. Açılış hazırlıkları sürerken, Cem Yılmaz'lı reklâm filmi günlerce konuşuldu.

Ardından, Açılış Töreninde yaşanan protestolar ve Adnan POLAT'ın taraftar karşısında yer almasıyla gündemde zirve yaptı. Bu süreçte taraftar grupları, GS taraftarına destek vermekten kaçınmadı.

Taraftarlar arası dayanışma, sporun en güzel ve anlamlı taraflarından biri elbette. Ama rekabet olmadan da olmuyor!

Vee işte rekabet geri döndü. Bir Fenerbahçe taraftarı, üşenmemiş TTNET ARENA reklâmını yeniden düzenlemiş: 6-0 konseptini öne çıkarmış, Alex'in gollerine atıf yapmış. Bunları bir iki ufak görüntü hilesi ve dublajla gerçekleştirdiğinden, görüntüler olduğu gibi kalmış. Böylece de Cem Yılmaz ve Galatasaraylı oyuncular teknoloji zoruyla bir Fenerbahçe reklâm filminde rol almış olmuşlar!

Fenerbahçeliler izlerken çok güleceklerdir kesinlikle. Galatasaraylılar ise çok kızacaklar, ama mizahın ve esprinin de hakkını teslim edeceklerdir.

Ama unutulmamalı ki; "intikam soğuk yenen bir yemektir". Muhakkak ki, Galatasaray taraftarının da bir mukabelesi olacaktır. Fenerbahçeliler çok fazla rehavete kapılmasınlar.

Son söz: Rekabetin en güzeli böylesi.
FB VERSİYONUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

Hiç yorum yok: