8 Ekim 2010 Cuma

PANORA'DA GELECEĞE DOKUNUN!
GÜZEL SANATLAR EĞİTİM KURUMLARI TANITIM GÜNLERİ;
04-10 Ekim 2010 tarihleri arasında Ankara PANORA AVM'de. Müzik, sahne sanatları, geleneksel sanatlar veya güzel sanatlarda profesyonel veya amatör eğitim almak isteyenler için birçok alternatif bir arada.

Ankara Sanat Atölyesi, Cumhuriyet Kitapları, Çankaya Üniversitesi, Dolce Müzik Müzik Akademisi, Elele Sanat Galerisi, Okyanus ve Gülüm Pekcan Dans ve Bale Okulu, UMAG Vakfı gibi başlıca kuruluşların katılım sağladığı organizasyon  süresince ziyaretçiler müzik ve şiir dinletileri, tiyatro, bale ve dans gösterileri, resim, heykel, hat sanatı çalışmaları gibi bir çok etkinliği izleme imkânına sahip olacaklar.

Eğitimin bildik sınırları dışına çıkmak, alternatifler konusunda fikir edinmek, kendiniz ve çocuklarınız için farklı bakış açıları edinmek niyetindeyseniz, hele de şu sıralar hayatınızı ne tür etkinliklerle güzelleştirebileceğiniz konusunda kafa yoruyorsanız, bir hafta boyunca 12:00-21:00 saatleri arasında PANORA AVM'de açık olacak standları gezebilir, geleceği yakalamanın bir yolunu bulabilirsiniz.

Nelerin sizi beklediği hakkında fikir edinmek veya kimler neler öneriyor görmek isterseniz aşağıdaki videoya bir göz atın deriz.

Hiç yorum yok: